طراحی پرتال ناشرین و طراحی وب سایت و فروشگاه کتاب

طراحی پرتال ناشرین | طراحی وب پرتال برای ناشرین

امروزه پورتال ها فقط جنبه اطلاع رسانی ندارند، بلکه به کاربران خود این امکان را می دهند که از خدمات الکترونیکی سازمان یا شرکت بهره مند شوند. این خدمات مواردی همچون تامین ناحیه کاربری است که به کاربران اجازه می دهد اطلاعات مورد نیاز خود را مدیریت نمایندهمچنین یکی از قابلیتهای ویژه و اساسی پورتال ها، امکان ارتقاء و گسترش بر اساس نیازهای سازمان است یعنی یک پورتال این قابلیت را دارد که شبیه یک مادر بورد پیشرفته کامپیوتر عمل نماید و کلیه بخش ها و امکانات آن با توجه به نیازهای سازمان در طول زمان قابل گسترش و ویژه سازی باشد. بطوریکه قابلیتها و امکانات جدید بصورت برنامه های جانبی و ماژول برای سیستم ساخته شده و قابل راه اندازی بر روی آن باشند.

همچنین قابلیت یکپارچه سازی پورتال ( پرتال ) یکی از ویژگیهای اساسی پورتال می باشد که در واقع یک پورتال اطلاعات، اسناد و سرویسهای منابع مختلف را کنار یکدیگر بصورت یکپارچه قرار داده و تحت یک طرح ویژه و امنیتی ارائه می نماید که این ویژگی نه تنها کلیه منابع یک سازمان را به هم پیوند می دهد بلکه اطلاعات و اسناد بین سازمانها و نهادهای مختلف را نیز می تواند بصورت یکپارچه سازماندهی نماید.

آيا دوست داريد انتشارات شما نیز در دنیای اینترنت وجود داشته باشد و شناخته تر شوید؟!

شما به عنوان یک ناشر که با نشر و توزیع کتاب که فرهنگی ترین خدمت یک جامعه می باشد در راستای اشاعه فرهنگ الکترونیکی مخاطبینتان چه اقداماتی انجام داده اید؟

 

- چرا شما تا بحال اقدام به راه اندازی وب سایت نکرده اید؟

- هدف شما از شرکت در نمایشگاه کتاب چیست؟

- آیا برای افزایش مخاطبینتان و همگام با آن افزایش فروشتان راهکارهایی را امتحان کرده اید؟

- تفاوت شما با ناشران موفق تر و سرشناس تر چیست؟

- آیا به اندازه کافی انتشارات خود را معرفی کرده اید؟

- آیا مولفانی که با شما همکاری دارند رضایت لازم را از شما دارند؟

- آیا به راحتی با مخاطبینتان در ارتباط هستید؟

 طراحی انواع وب سایت، طراحی فروشگاه کتاب و طراحی پرتال برای ناشرین